/ Infonurk / Uncategorized @et / Toimus II moodul noortevolikogude arenguprogrammis

14. märts jätkasid Noortevolikogude Arenguprogrammi Tapa, Pärnu linn, Audru, Tallinn, Tartu, Viimsi, Tartu vald, Imavere ja Elva.

Noortevolikogude arenguprogrammi II moodulis jagas Raik Ilves Velvetist soovitusi, kuidas paremini jõuda sõnumi edastamiseni virtuaalruumis ja pärastlõunal käsitles Noorteühing “Avatud Vabariik” juht ning Vabaerakonna liige Sergei Metlev poliitika erinevust poliitika kujundamisest. Päev lõpetati analüüsi ja aruteluga sellest, kuidas kinnistada noortevolikogu kui märgilise tähtsusega kohalikku noortepoliitikat mõjutav institutsioon.

Noortevolikogud on jõudu mööda võtnud ühendust ka enda mentoritega, kelle seas on linnavolikogulasi Eestist ja Saksamaalt, suuremate Eesti noortega tegelevate MTÜ-de juhtidega ja aktivistidega erinevatest eluvaldkondadest. Mentorite rolliks on noortevolikogusid aidata ideedega selles suunas, et noortevolikogudest saaks aja jooksul arvestatav institutsioon enda kodukohas, kui teemaks on noortepoliitika.

523423

/ Loe ka

Tagasiside
Tagasiside
Kas ja kui kergesti leidsid siit enda küsimusele vastuse?
Millisele küsimusele veel vastust sooviksid?
Järgmine
Palun sisesta oma email, kui soovid, et me vastaks teie küsimusele
Tagasi
Saada
Aitäh teile tagasiside eest!
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status