/ Infonurk / Sündmused / Noortevolikogude arenguprogrammi kolmas tulemine!

11. aprillil kohtusid juba kolmandat korda noortevolikogud Viimsist, Tartust, Tallinnast, Tartu vallast, Imaverest, Elvast ja Paidest.

Noortevolikogude arenguprogrammi III moodulit alustas Karin-Liis Lahtmäe, TEN – Tegusad Eesti Noored pikaaegne liige, virgutavate mängudega ning tõi näiteid, kuidas meeskonnas kiiresti pingeid vähendada. Pärastlõunal kirjeldas Raigo Jahu, sotsiaaldemokraatliku erakonna liige ja kommunikatsioonispetsialist, kuidas toimub lobitöö KOVis ning millistel viisidel läheneda enda soovidega otsustajate poole. Päeva viimase koolituse viis läbi Euroopa Maja juhatuse liige Kätriin Pruul simulatsiooni lainel, mis võimaldab suurtele probleemidele leida kiiresti ja tõhusalt lahendusi.

Viimsi ja Tartu noortevolikogu tegid ka ettekandeid enda organisatsiooni toimisstruktuurist ning institutsionaliseerimisest, millega on varsti võimalik tutvuda siit samalt lehelt.

Järgmise ülesandena korraldavad noortevolikogud mai lõpuks enda kodukohas noorteorganisatsioone kaasava koostöö ümarlaua, kus noortevolikogud on sillaks otsustajate ja teiste aktiivsete noorte vahel.

523423

/ Loe ka

Tagasiside
Tagasiside
Kas ja kui kergesti leidsid siit enda küsimusele vastuse?
Millisele küsimusele veel vastust sooviksid?
Järgmine
Palun sisesta oma email, kui soovid, et me vastaks teie küsimusele
Tagasi
Saada
Aitäh teile tagasiside eest!
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status