/ Infonurk / Noorte osaluse fond / Noorte osaluse fond: Värska Gümnaasiumi Õpilasesinduse kohtumine Vastseliina Gümnaasiumiga

Eesti Noorteühenduste Liidu noorte osaluse fondi abil külastas Värska Gümnaasiumi õpilasesindus Vastseliina Gümnaasiumit.

Projekti tegevuste kirjeldus

sdr

Värska Gümnaasiumi Õpilasesindusel oli soov külastada ühte oma maakonna kooli, et sõlmida sõprussuhteid. Sellel korral külastasid Värska noored Vastseliina noori. Vastseliina kooli õpilasesinduse liikmed tegid Värska Õpilasesindusele ekskursiooni oma koolimajas ja noortekeskuses, lisaks oli neil ettevalmistatud ettekanne, mis sisaldas nende kooli õpilasesinduse töökorraldust, sündmusi ja ettevõtmisi.

Peale ettekannet istuti ühise laua taha, et oma kätega midagi valmistada ning vestlust arendada. Õpituba toetas noorte omavahelist koostööd. Igal noorel oli võimalus värvida/joonistada kruusile (see jäi igale õpilasele sellest päevast mälestuseks). Selleks, et oma kruusi kujundada, tuli laual olevad vahendid sõbralikult ära jagada. Seni kuni käed käisid, suunasid juhendajad õpilasi rääkima, andes ette mõned küsimused. Peale küsimuste vooru oli juba õpilastel lihtsam oma küsimusi esitada ning nii vestlus areneski. Päev lõppes kooli ümber discgolfi mängimisega.

Vastseliina kool oli väga tore võõrustaja. Värska noored soovivad kindlasti ka edaspidi nendega kohtuda.

Kas ja kuidas täideti projekti eesmärgid?

Jah, projekti eesmärgid täideti. Noored vahetasid teadmisi ja ideid mida plaanitakse rakendada oma koolides. Vastseliina kool soovib külastada Värska Gümnaasiumit, et tugevdada sõprussuhteid ning taaskord mõtteid ja ideid jagada ning leida ühine sündmus, mida koos teha.

Kuidas suurenes projekti tulemusena noorte osalus?

Noored on rohkem motiveeritud kohtuma uute inimestega ning tahe koostööd teha kasvas.

Mis läks projekti elluviimisel hästi, mis halvasti?

Arvame, et eesmärgi saavutamine andis meile teada, et projekt läks hästi.

/ Loe ka

Tagasiside
Tagasiside
Kas ja kui kergesti leidsid siit enda küsimusele vastuse?
Millisele küsimusele veel vastust sooviksid?
Järgmine
Palun sisesta oma email, kui soovid, et me vastaks teie küsimusele
Tagasi
Saada
Aitäh teile tagasiside eest!
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status