/ Noorte osaluse fond: Tartu valla noortevolikogu koolituspäev

Eesti Noorteühenduste Liidu noorte osaluse fondi abil korraldas Tartu valla noortevolikogu koolituspäeva

Projekti tegevuste kirjeldus

Koolituspäev toimus peale Tartu valla noortevolikogu uue koosseisu valimist novembris. Tartu vald on kasvanud mitme kordselt ja seega tuli ka liikmeid erinevatest Tartu valla piirkondadest (Laeva, Tabivere, Maarja-Magdaleena ja vana Tartu vald). Selleks, et meie koostöö sujuks ja saaksime üksteist tundma õppida viisime läbi koolituspäeva, mis algas meeskonnakoolitusega. Meeskonnakoolituse viis läbi noortevolikogu esimese koosseisu esinaine Mariliis Maremäe. Õppisime läbi erinevate mängude ja mõttetöödele üksteist tundma ning panime ka paika meie järgmised sammud kuhu liikuda üheskoos.

 

Kas ja kuidas täideti projekti eesmärgid?

Projekti eesmärk oli see, et uued liikmed saaksid aru, mis on noortevolikogu, mida me teeme ja miks on noortevolikogu kasulik organ. See eesmärk sai täidetud, kuna lõpus kokkuvõtteringis ütlesid kõik osalejad, et said pildi selgemaks. Samuti õppisime koostöö aluseid ja mida mitte teha ja mis on vajalik, et meeskond toimiks.

Kuidas suurenes projekti tulemusena noorte osalus?

Suurenes juba seetõttu, et meil tulid erinevad ideed, mida ellu viia mida läheme esitlema ka vallavanemale.

Mis läks projekti elluviimisel hästi, mis halvasti?

Hästi läks see, et kõik uued liikmed tulid kohale ja võtsid selleks terve päeva, et olla meiega ning saada uut informaatsiooni. Ei ütleks, et midagi läks halvasti.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status