/ Infonurk / Noorte osaluse fond / Noorte osaluse fond: Sauga noorte aktiiv saab kodust välja

Eesti Noorteühenduste Liidu noorte osaluse fondi abil korradas MTÜ Pärnumaa Noortekogu Saaremaa noortevolikogule arendustegevusi

Projekti tegevuste kirjeldus

Võtsime läbi sotsiaalmeedia ühendust kõikide maakondade noortekeskustega, kutsudes neid maakondlikule koolituspäevale. Eesmärk on pakkuda kasulikku tegevust ja samas leida kontakte, kellega tihendada koostööd. Koolituspäeva alustas Tootsi noortekeskuse noored, tutvustades oma tegevust läbi näiteringi tegevuse. Päeva pikim osa oli aktiivsete noorte koolitus. Koolitama oli tulnud Kersti Jürgenstein firmast Arenguagentuur OÜ-st. Õpiti kuidas efektiivselt aega planeerida, kuidas panna asjad tähtsuse järjekorda ning miks on vaja olulised asjad kindlasti ära teha. Peale koolitust arutasid noored võimalustest koostööd teha. Külas olnud noorte ja kohalike vahel tekkis piisavalt hea klapp, et lepiti kokku ühine üritus juba Vana-Vigalas ja kohtumine peatselt avatavas Tootsi noortekeskuses.

Kas ja kuidas täideti projekti eesmärgid?

Projekti eesmärgid täideti. Esialgne kava viidi ellu ja leiti noorte aktiivile uued sõbrad väljaspoolt Saugat ja Tori valda.

Kuidas suurenes projekti tulemusena noorte osalus?

Kohal olnud noored jäid üritusega rahule. Neile meeldis, et neile pakutakse erinevaid eluks vajalikke koolitus. Samas on võimalik kohtuda teiste omavanuste noortega.

Mis läks projekti elluviimisel hästi, mis halvasti?

Edukas oli, et projekt sai lõpuks toimuma ja noored osalesid üritusel. Kahjuks pidime esialgset kuupäeva muutma, kuna üritusele registreeris algul ainult 5 noort. Pikendasime tähtaega ja siis registeeris koolitusele tunduvalt rohkem noori, kuid kahjuks oli siiski ka registeerijate hulgas haigestujaid.

/ Loe ka

Tagasiside
Tagasiside
Kas ja kui kergesti leidsid siit enda küsimusele vastuse?
Millisele küsimusele veel vastust sooviksid?
Järgmine
Palun sisesta oma email, kui soovid, et me vastaks teie küsimusele
Tagasi
Saada
Aitäh teile tagasiside eest!
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status