/ Infonurk / Uncategorized @et / Koomikspostkaardi konkurss 2015

OSALUSKAMPAANIA KOOMIKSPOSTKAARDI KONKURSS

Eesti Noorteühenduste Liit kuulutab välja koomikspostkaardi konkursi “NOOR POLE PIDUR”. Konkursist on oodatud osa võtma kõik Eesti noored vanuses 7-26 eluaastat.

Konkursi eesmärk on läbi huumoriprisma tegeleda noorte osaluse teemaga.  Aluseks võib võtta järgnevad teemapüstitused:

1. Kas noor on pidur? Kas noorte hääl on samaväärne täiskasvanute omaga? Kas noorel on õigus öelda, mis huviringi tema kodukohas harrastada on võimalik, kus asub noortekeskus ja mis tegevusi seal tehakse, kes on kooli direktor jne?
2. Oled sa mõelnud, kui suurt mõju omab noorte hääl ja arvamus koolis, kodus ja kodukohas?
3. Kas tead, mis võimalused on enda arvamuse kehtestamiseks kohalikus omavalitsuses? 4. Kui oleksid linna- või vallavanem, siis kuidas Sina noori kaasaksid neid puudutavatesse otsustesse? 

Koomiksit kujundades ole ühiskonnakriitiline või üleskutsuv, kujuta enda kogemust või kujuteldavaid olukordi, mõtle oma elu, kooli, linna ja riigi kontekstis! Pane koomiksisse kõik takistused, mida näed noorte osaluses ja noorte hääle kuuldavaks tegemisel ja arvestamisel olevat!

Stiilinäide:

Pilt

Konkursil osalemiseks:

 1. Joonista vähemalt 4 pildilisest kaadrist koosnev koomiks, mis seostub noorte arvamuste arvestamisega koolis, kodus ja kodukohas ning miks mitte terves riigis.
 2. Tehnika ja stiili osas on vabad käed – kasuta arvutit, fotosid või joonista käsitsi.
 3. Formaadi osas arvesta, et tööd oleks võimalik trükkida postkaardina (10,5×14,5cm). Digitaalselt saadetud tööd peavad olema esitatud .jpg formaadis.
 4. Võistlustööd võib esitada konkurss@enl.ee või postiaadressil Estonia pst. 5A, 10143, Tallinn hiljemalt 6. aprilliks 2015.

Parimad tööd tulevad esitlusele noortekogud.ee Facebookis, www.noortekogud.ee ja www.enl.ee kodulehel ja võidutöö antakse välja tasuta postkaartidena, mis saadetakse üle Eesti laiali. 

Auhinnad

I koht
iMovie kursus

II koht
iFrogz Boost Plus kõlar

III koht
Valge Klaari kinkekaart

Konkursi tähtaeg on 6. aprill 2015.

Tutvu reeglitega:

 1. Konkurssi korraldab Eesti Nooreühenduste Liit.
 2. Konkursist saavad osa võtta kõik Eesti noored vanuses 7-26.
 3. Võistlustööd võib esitada konkurss@enl.ee või postiaadressil Estonia pst. 5A, 10143, Tallinn hiljemalt 6. aprill 2015.
 4. Võistlustöid saates peab esitama korrektsed kontaktandmed (nimi, vanus, e-posti aadress ja telefoninumber), et korraldajatel oleks võimalik töö autoriga ühendust võtta.
 5.  Lisaks peaahinnale on žüriil õigus välja anda ka eriahindu, mille saajaid otsustab žürii.
 6. Žüriisse kuuluvad 2 noortekogude esindajat, Eesti Noorteühenduste Liidu esindaja ning eksperdid reklaami, meedia ja noorsootöö alalt.
 7. Võitjatega võetakse ühendust ning nad kuulutatakse välja ka kampaania “Noor pole pidur” Facebook lehel ja noortekogud.ee lehel.
 8. Korraldajal ei ole kohustust konkursile esitatud töid tagastada.
 9. Konkursi korraldajatel on täielik õigus tulevikus kasutada konkursitöid korraldajate tutvustamiseks ja reklaamimiseks nii Eestis kui ka välismaal ilma nende eest lisatasu maksmata. Autoriõigus jääb töö loojale.
 10. Võistlustöö saatmisega konkursile kinnitab osaleja, et ta on:
  a) on vastava konkursitöö autor
  b) on tutvunud kõigi konkursi reeglitega
  c) aktsepteerib kõiki konkursi reegleid
  d) annab võidu korral oma nõusoleku nime või pseudonüümi avaldamiseks meedias, reklaamides, PR-kampaaniates ja muudel üritustel ilma selle eest täiendavat tasu saamata ning vastavat kokkulepet sõlmimata.
 11. Ebakorrektsete isikuandmete esitamisel, autoriõiguste rikkumisel võidakse osaleja ja tema tööd konkursilt kõrvaldada.
 12. Konkursil osaleja poolt konkursi tingimuste eiramise või korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude korraldajast mittesõltuvate asjaolude korral (korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kontakti saada), mis ei ole tingitud korraldaja süüst, ei vastuta korraldaja konkursil osaleja auhindade loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.
 13. Korraldaja jätab endale õiguse teha vajadusel konkursi tingimuste osas muudatusi.

Rohkem infot:
Lee Rajando
lee@enl.ee
konkurss@enl.ee

/ Loe ka

Tagasiside
Tagasiside
Kas ja kui kergesti leidsid siit enda küsimusele vastuse?
Millisele küsimusele veel vastust sooviksid?
Järgmine
Palun sisesta oma email, kui soovid, et me vastaks teie küsimusele
Tagasi
Saada
Aitäh teile tagasiside eest!
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status