/ Infonurk / Uncategorized @et / Konkurss “Tallinna noorte õiguste edendaja 2014”

Hea noor!

Tallinna linna noortevolikogu kuulutab välja konkursi tiitlile “Tallinna noorte õiguste edendaja 2014”. Konkurss toimub kolmandat aastat koostöös Tallinna Spordi- ja Noorsooametiga.

Noored mängivad üha kasvavat rolli arenevas ühiskonnas ning meie seas on noori, kes teevad seda aktiivsemalt. Igaüks neist väärib oma tegude eest ka rohkem tähelepanu ja seetõttu soovibki Tallinna noortevolikogu tänada üht erakordset noort oma tegude eest.

Kui sind ümbritseb üks või isegi mitu noort, kes on enda, sinu ja su parimate sõprade eest välja astunud, kaitsmaks teie õiguslikke huve ja hüvesid, kes on seisnud ülekohtu vastu nii väiksemate kui ka suuremate seas, siis anna temast meile märku.

Kandidaate on võimalik esitada täites ära online-ankeedi. Tähtaeg on 22.november kell 23.59.

Auväärse tunnustuse osaliseks saav noor avalikustatakse 9. detsembril teatris NO99 pidulikul vastuvõtul. Vastuvõtu tseremoonia toimub kõrvuti tunnustusauhinna konkursi „Suured teod“ ja „Aasta noorsootöötaja“ tunnustustseremooniaga. Konkursi peaauhinnaks on Kuldne Käbi ja 100-eurone stipendium.

Tallinna linna noortevolikogu on noorte huve esindav organ, mille koosseisus on 21 liiget õpilaste, üliõpilaste ja noorteühenduste seast.

Lisainfo:

Kea Kruuse
Tallinna linna noortevolikogu
Esimees 2013/2014
(+372) 53 637 341
kea.kruuse@gmail.com
http://www.tallinn.ee/noortevolikogu/
Online-ankeet: http://www.tallinn.ee/est/noortevolikogu/dyn_vorm?id=379

/ Loe ka

Tagasiside
Tagasiside
Kas ja kui kergesti leidsid siit enda küsimusele vastuse?
Millisele küsimusele veel vastust sooviksid?
Järgmine
Palun sisesta oma email, kui soovid, et me vastaks teie küsimusele
Tagasi
Saada
Aitäh teile tagasiside eest!
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status